1. díl – 1st blood

24. 06. 2009 | † 19. 07. 2013 | kód autora: VIB

 

 

 

Seznamujeme se zde se třemi mladými upíry a jedním upírem, který je o něco starší než ostatní. Všichni žijí v domě Moon Manor...

Jaké jsou mezi nimi vztahy?
Přátelské?
Závist nebo láska?
Mají nějaká tajemství z minulosti?
 

 

 

úvod: Hned na začátku se seznamujeme s dvěma klukama, kteří někde ve skladech přepadli partu můžu.
 
Seznamujeme se s Nogamim Makoto (16 let), který bydlí v Eternal Moon Manor (chlapecká kolej) již 6 měsíců; s Kiyoim, který se tak trochu o všechny stará, Agehamim a Masakazem. Kluci řeší případy, se kterými si policie neví rady, jednají na příkazy "mistra" a za to mohou bydlet v tomto domě. Mají totiž tajemství – jsou to všichni upíři!
Když jde Makoto a Ageha ze školy odchytí si je Masaka a řekne jim o jejich novém úkolu – chytit perverzního zabijáka, který se teď potuluje kolem a zabíjí nevinná děvčata. Úkoly jim předává chlapík jménem Takahara.  
Převlečou tedy Agehavu do dívčí uniformy a předloží ho jako návnadu. To zabere a kluci pachatele najdou – tedy, spíše si on najde je.
Makoto je ale zraněn (upíři se ale rychle uzdravují) a to Agehua nepříčetně naštve a skoro padoucha zabije – zastaví ho Masaka.
 
V tomto díle mimo jiné:
-         Kiyoi se o všechny stará jako by byl jejich otec, Masaka si pamatuje každou podrobnost, Makoto má rád Kiyoiho jako vlastního otce a také mu ho silně připomíná.
-         Makoto a Ageha se baví tím, že staví Masakovi ve spánku komínky knížek na břicho a ten když se probudí tak to na něj všechno spadne. Masaka má pokoj plný knih!


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.