2. díl – 2nd blood

24. 06. 2009 | † 19. 07. 2013 | kód autora: VIB


 

 

 

Objevuje se zde nová postava - dívka Ami, která přidělá upírům více starostí než radostí...

Proč pořád sleduje jednoho z nich?
Čeho chce dosáhnout, když jednoho z nich unesla a uvěznila?
Co po něm chce?
Je šílená nebo jen bezmocná?
A koho doopravdy miluje?

 

 

úvod: Makoto a Ageha hrají nějakou hru a Masakovi to hrozně vadí, ale nakonec se k nim přidá. Mezitím ale nějaká dívka sleduje jejich dům.
 
Kiyoi, který dívku zahlédl o tom řekne Makotovi a Agehovi protože dívka měla na sobě uniformu jejich školy. Těm se hned vybaví Ami, která se poslední dobou chová podivně.
Dívka si na Makota počká u školy a uspí ho. Probudí se až v místnosti se svíčkami, přivázaný ke sloupu. Ami po něm chce, aby z ní udělal taky takové montrum jakým je on, protože už nechce být člověkem. Makoto si v poutech vzpomene na dobu, kdy byl malý a zavírali ho za mříže. Jeho matka přišla do kostela prosit boha za odpuštění, že porodila takového démona. Kněz vzal malého Makota dolů do sklepení a zavřel ho tam.
Dívka se chce přesvědčit, že je opravdu upírem a tak ho pořeže na tváři, ale Makotovi se nezahojí. A jak na to přišla? Viděla Makota jak jde vedle skleněné stěny a není v ní vidět (upíři mohou udělat aby byli vidět v zrcadle ale Makotovi to stále nějak nejde).
Objeví se Ageha, který Makotu odváže a Kiyoi, který dívku kousne a skoro z ní vysaje život. Dívka pochopí svojí chybu.
Když jsou všichni opět v domě Kiyoi se zavře v pokoji a je na sebe naštvaný protože nechtěl, aby ho kluci viděli v takovém stavu/situaci jakou bylo právě vysávání krve z dívky. Druhý den se jim dívka přijde omluvit s plným košem rajčatového džusu (pijí ho místo krve) a ukáže se, že je ve skutečnosti zamilovaná do Kiyoiho.
 
V tomto díle mimo jiné:
-         Masaka zase dostane úkol ale odmítne ho. Kiyoi každý den kupuje v jednom květinářství bílou růži.

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.