3. díl – 3rd blood

24. 06. 2009 | † 19. 07. 2013 | kód autora: VIB

 

 

Jak se baví ve svém volném čase Masakazu?

Jeho dovádění s děvčaty se poněkud zvrtne a na pomoc mu přijde neznámý upíří gentleman.
Kdo je ten neznámý zač?
To tady s nimi bude od této chvíle bydlet, když ho ráno nalézá Masakazu u snídaně v pokojné pozici s JEHO novinami?
Jak se ho má proboha zbavit?
Navíc je tady problém - Ageha a jeho přecitlivělost na krev!

 

 

 

úvod: Minulost-Kiyoi se baví s nějakým mužem o tom, jak jsou nebezpeční lidé, které kousl upír a že je musí všechny pochytat/zabít. Přítomnost-Kiyoi chce aby s ním ostatní šli najít tyto "lidské upíry". Objeví se dívka z minulého dílu a Ageha je nešťastný, že vidí někoho kdo se zajímá o jeho Kiyoiho.
 
Masaku běží co mu nohy stačí na schůzku s Takaradou, ale nejde si vyzvednou pokyny k další práci. Místo toho se objeví tři krásné japonské dívky. Masaka totiž rád "Goukon" což je výraz pro japonské hromadné rande. Mezitím Ageha a Makoto hledají "lidské upíry".
Masaku je překvapený, když na jeho rande přijde i jiný muž, který se později ukáže jako upír (není vidět v zrcadle). Konoe (ten muž) přebírá všechnu svojí pozornost na sebe a stává se středem dívčí pozornosti což Masakua velmi štve. Rozhodne se s ním o dívky bojovat ale nevede se mu to.
V té samé restauraci je i muž, který jaksi neovládá svojí touhu po krvi. Napadne Masakua a Konoeho. Masaku je opilí ale i tak se na jejich souboj Konoe jen dívá.
Po souboji přiběhnou na místo Makoto a Ageha. Masaku se vzbudí až v posteli, dole snídá Konoe a Kiyoi Masakua uklidňuje, když na Konoeho vystartuje. Kiyoi nechce dát Masakuovi snídani jako trest za to, že šel na Goukon i když měli nějakou práci. Masaku se pro snídani musí omluvit Konoemu.
V tomto díle mimo jiné:
-         Makoto se zeptá Agehy kdo to vlastně je, ten mistr. Ageha se na to jednou ptal Kiyoiho a ten mu smutně odpověděl, že mu připomíná někoho koho kdysi ztratil. A protože byl po této otázky Kiyoi smutný tak se ho na to už nikdy víc Ageha neptal.
-         Ageha umí na rozdíl od Agehy vycítit přítomnost upíra.


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.