4. díl – 4th blood

24. 06. 2009 | † 19. 07. 2013 | kód autora: VIB

 

Ageha a Makoto se rozhodnou jít na "lov" děvčat. Jak se jim povede?

Navíc se dozvídáme více o Kiyoim a jeho dobrém příteli + novinky o "mistrovi"
Při "lovu na děvčata" si kluci všimnou dívky na střeše.
Chce skočit?
Chce někoho zabít?
Nebo spáchat sebevraždu?
A proč?
A co to znamená pro Makota?

 

 

 

 

úvod: Ageha a Makoto budou dnes večer sami doma protože Kiyoi jde ven za nějakou prací a Masakazu (jako vždy) na Goukon). Ageha tedy dostane nápad jít na lov. Nahánění děvčat.
 
Kiyoi se sejde s mistrem – Michitakukem. Dostane dalších pár případů, se kterými si policie neví rady. (Malá poznámka: Kiyoi mluví s Michitakukem o ostatních klucích jako o "jejich dětech" – v tom slova smyslu, že se o ně starají).Michitaka vzpomíná na první setkání s Kiyoim, kde je seznámil jeho dědeček Douzan. Douzen chtěl, aby se Michitaka po jeho smrti ve všem obracel na Kiyoiho. Kiyoi měl Douzena opravdu rád (je to on, pro kterého každý den kupuje bílou růži).
Mezitím se Agehovi moc nevede co se dívek týče. Najedou uvidí na střeše jedné budovy dívku a běží ji zachránit. Dívka chce skočit protože si myslí, že ji matka nemá ráda. Makoto ji přesvědčí aby neskákala. V poslední chvíli se její matka dostaví na střechu ale dívka se lekne a přepadne přes okraj střechy. Makoto ji ale včas zachytí a společně s Agehou ji vytáhnou nahoru. Po tom všem Ageha ví, že to byl pro Makota velký citový zážitek – přesvědčovat někoho, že ho mají jeho rodiče rádi.
Když se kluci večer vrátí domů Kiyoi je už doma (nečekaně skončil práci dřív). Jako dárek přinesl chlapcům balíčky krve různých typů.
V tomto díle mimo jiné:
-         Nepřímé ukázání na to, že Kiyoi miloval Douzena (dědečka "mistra").
-         Makoto se dostává do jakéhosi transu bolesti a vzpomínke pokaždé když vidí šťastné děti/dítě s rodičem.
-         Kiyoi se snaží vytvořit chlapcům příjemné prostředí, který mu vytvářel pocit sounáležitosti s Douzanem. Je rád, že má pro co žít a že není sám.
Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.