5. díl – 5th blood

24. 06. 2009 | † 19. 07. 2013 | kód autora: VIB

 

 

 

Úklid. Také ho máte tak rádi? A co potom, když máte v pokoji největší nepořádek ze všech?!

Masakazu si musí uklidit pokoj.
Ami navrhne udělat z nepotřebných věcí bazar.
Jak se ujme?
A proč je najednou Kiyoi tak zmatený a zneklidněný?
Co se ztratilo při úklidu tak DŮLEŽITÉHO?

 

 

 

úvod: Zase je u nich na "návštěvě" Ami a Konoe. Kiyoi chce aby si Ageha a Masaku uklidili pokoj. Ami a Konoe chtějí také pomoci a tak se Kiyoi těší jak si ten dům zútulní úklidem.
 
Masakazu nechá úklid svého pokoje zcela v rukách Konoeho a jde spát. Ageha má zase všude věci, které jsou nějak spojené s Kiyoim (papír, kterým mu zabalil dárek; věc, co mu Kiyoi koupil, když byli poprvé v ZOO atd.). Ami nemůže nic dělat – Ageha se nechce ničeho zbavit. Když se Masaku probudí probudí se do krásně uklizeného pokoje a Konoe tvrdí Kiyoimu, že to celé uklidil Masaku. Jak vyjde záhy najevo, všechny nepotřebné knihy dal Konoe do pokoje Kiyoiho.
Kiyoiho nepotěšil ani nepořádek u Agehy a tak se rozhodne auspořádá se takový bazar, kde jsou všechny věci, které kluci nepotřebují.
Bazar probíhá dobře, lidé kupují co můžou. Masaku při odnášení knih z Kiyoiho kanceláře omylem přibalí i něco co mělo (jak se později ukáže) pro Kiyoiho velkou cenu. Všichni okamžitě začnou po té tubě pátrat. Ageha se proto na Kiyoiho naštve protože ho předtím nutil aby vyhodil všechny věci na které má Ageha nějaké sentimentální vzpomínky. Později si Kiyoi uvědomí, že ty Agehovo věci jsou všechny spjaty s ním.
Později jim tu tubu přijde vrátit jeden chlapík, který si na bazaru koupil víno a odnesl si tubu s ním. Ukáže se, že v té tubě byl obrázek, který Ageha nakreslil jako malý a dal ho Kiyoimu na den otců. Kiyoi nabídne Makotovi aby spolu šli nakoupit nějaké věci a měli jeden na druhého také nějakou "vzpomínku" v podobě nějaké věci.
V tomto díle mimo jiné:
-         prohloubení a pochopení vztahu mezi Agehou a Kiyoim
-         Ami ví, že kluci jsou upíři a jak se zdá i když sama byla Kiyoim kousnuta jako upír se nechováZobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.