6. díl – 6th blood

24. 06. 2009 | † 19. 07. 2013 | kód autora: VIB

 

 

Naši milý upíři dostali od "mistra" úkol. Dostat se do přísně střežené budovy k jednomu počítači a nějakým datům.
Tak se jde na věc!
Co vás čeká v této epizodě?
- černé oblečení
- ještě větší černou tmu
- napětí a akci
- jeden zůstane uvězněný uvnitř
- jak se dostat ven?

 

 

 úvod: Kiyoi dostává od "Mistra" nový úkol – je jedna firma, která je jen na oko, přitom dělá nekalé věci. Kiyoi ale odmítá s tím, že nechce děti namočit do něčeho tak nebezpečného. Kiyoi se ale od mistra dozví, že tahle firma má informaci i o nich – o upírech. A to už je jiná!
 
Vydají se tedy do firmy – pronikneme hlouběji do mise – mají vrátit ukradené informace. Makoto a Ageha se tedy vydají do firmy, zatímco Masaku hraje hry místo toho aby je navigoval. Zatímco se Ageha a Makoto dostanou do počítače se Masaku skvěle baví a dělá různé blbosti. Objeví se i Kiyoi a zaměstná Masaka tím, že se musí přidat k němu. Hledají nějaké vodítko, které by jim řeklo jaký kód je k PC, u kterého sedí kluci. Hledají takhle až do rána kdy se Masakuovi podaří heslo náhodou zjistit. Při odchodu Masaka a Kiyoiho dostanou navíc od hlídače budovy košík donutek (převlékli se za mycí službu aby proklouzly dovnitř) jako dík. Masaku se ale začne strachovat o kluky a běží jim naproti. Kiyoi zatím opouští budovu. Místo toho, co Masaku slíbil ale "sbalí" jednu pracovnici a sní s ní ty donutky.
Po přesunutí dat umístí Makoto k PC bombu a nechají ji vybuchnout. Výbuch samozřejmě nebyl potichu a tak na ně přijde ochranka, které utečou. Jako opatření uzavře ochranka všechny východy. Makotovi se podaří dostat ven ale Ageha zůstane uvnitř. Makoto mu přijde na pomoc a společně zlikvidují ochranku. Ale když se objeví i Masakazu objeví se s ním i další ochranka. Nakonec kluky zachrání seskok z mostu na loď pod ní – řídí ji Kiyoi.
V tomto díle mimo jiné:
-         Uvidíte Masakazua tančit – spíše blbnout, místo toho aby dával pozor na Makota a Agehu, kteří jsou uvnitř budovy.
-         Asi poprvé co si Masakazu dělá o Agehu skutečně starost.

Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.