7. díl – 7th blood

24. 06. 2009 | † 19. 07. 2013 | kód autora: VIB

 

 

Není to tak dlouho co se všichni znají s Ami a tak je tahle neviná dívčina pozve na goukon. Koho? Makota a Agehu.
Jak se ale mají na takovém GOUKONU chovat?
Jak mají dívku zaujmout?
Pomůžou jim Masakazuovi rady?
Ale něco není v pořádku...
Na jejich setkání se náhle objeví pokousaná těla od upírů na dívčích záchodcích.
Akce!

 

 

 

 

úvod:Dnes je úplněk – je to den, kdy jsou upíři neomezeni co se jejich moci týče. Je to také den, kdy mohou pít lidskou krev.
 
Ami pozve Makota a Agehu na Goukon (kolektivní rande). Hned zvídají od Masakazua jak to na takovém Goukonu chodí a jak co nejlépe oslnit dívku. Přijde Kiyoi a dozví se od něho, že se také Goukonu kdysi zúčastnil. Masakazu a Konoe jdou také na Goukon.
Ageha je nervózní. Mezitím na jiném místě je Konoe a Masakazu na jiném Goukonu. Masakazu se zase s Konoem předhání v získání pozornosti.
Agehovi a Makotovi se moc nedaří. Už si neví rady a tak zavolají Masakazuovi o pomoc a radu. Moc se jim nevede. Dívky jdou na záchod. Ozve se křik a když kluci přiběhnou tak jsou všechny dívky pokousané na krku od upíra. Mimochodem – sejdou se tam všichni kluci protože byli náhodou ve stejném podniku.
Mezitím na jiném místě napadne žena-upírka dva mladíky, kteří obtěžovali dívky. Spolu s ní je i několik upířích mužů. Přijde Ageha a Makoto a dá se s upíry do křížku. Byli to totiž oni, kdo pokousal dívky na Goukonu. Když už jsou Makoto a Ageha skoro přemoženi přijde Konoe a Masakazu. Společně ženu přemohou.
Úplněk je pryč. Ani jeden z našich upírů se nenapil krve a nevyužil tak své příležitosti.
V tomto díle mimo jiné:
-         Upíři nemohou pít krev pokud není úplně. Nahrazují si to rajčatovým džusem, který jim krev nejvíce připomíná.
-         Kluci jsou poctiví a tak nechtějí sát krev někomu, kdo to sám nechce. To je jeden z důvodů proč chodí na Goukon – oslnit dívky a napít se jejich krve.Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.