10. díl – 10th blood

24. 06. 2009 | † 19. 07. 2013 | kód autora: VIB

 

 

 

Makoto náhle zmizí a všichni se o něho bojí.
Proč zmizel?
Neunesl ho někdo?
Vydává se ho hledat i "mistr"...
Najde ho?
Setkají se?
Pozná ho Makoto, jestliže se setkají?

 

 

 

úvod: Ageha se necítí dobře a Makoto odešel z domu aniž by to někomu řekl. Kiyoi zavolá "Mistrovi" a chce se s ním sejít v jejich domě. Je to poprvé co se s ním chce sejít zde, mistr si myslí, že ho chce představit ostatním.
 
Všichni se o Makota bojí, dokonce i Masakazu odejde z Goukonu aby ho šel hledat. Ami narazí na Makota ve městě, pracuje totiž v nedaleké kavárně a dá mu poukázku na jídlo v této kavárně zadarmo. Kiyoi poprosil "Mistra" aby se podíval po Makotovi zatímco Kiyoi se bude starat o Agehu. Takarada, který byl na Goukonu s Masakazem se cítí zrazen. Ageha přichází do kavárny kde pracuje Ami, ostatně je zde i Takarada. Mezitím lítá Masakazu po městě, ale nemůže Makota najít. Ten sedí v kavárně kam přichází i "Mistr". Dají se spolu trochu do řeči. Po nějaké domě přiběhne i Konoe a Masakazu. Ami přemluví majitele kavárny aby upekl dort z rajčatového protlaku, ten jí nevěří, že by si ho mohl někdo koupit. "Mistr" při odchodu koupí tento dort. Ageha se Masakazovi svěří, že hodně přemýšlel o minulosti a musel být prostě na chvíli sám. Ten ho chápe, ale odpoví mu, že musí minulosti čelit tak jako oni všichni. Makoto se s Masakazuem vrátí zpátky domů a akorát se minou s "Mistrem". Najdou na stole koláč, který "Mistr" koupil v kavárně a společně ho sní. Jeden kousek je ale navíc.
 
V tomto díle mimo jiné:
-         Je to poprvé co Masakazu zruší Goukon a dá velice najevo jak se o Makota bojí.
-         Takarada (kamarád Masakazui) je na Goukonu sám a i přesto zaujme skupinu modelek, které se v parku učí taneční sestavu.
-         "Mistr" se poprvé střetává s Makotem a Masakazuem dokonce potkává i Konoeho, ale protože ani jeden z nich neví kdo to je je pro ně jen cizincem.
-         Asi poprvé co by se Mistr rád setkal s celou Kiyoiho "rodinkou" a byl jim představen ale neřekne to nahlasZobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2017 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.